Frankfurt pokonany

18.04.2017

Borussia Dortmund nie zawiodła swoich fanów i zwyciężyła na Signal iduna Park 3:1 (2:1) z Eintrachtem Frankfurt. W meczu obejrzeliśmy gole wyjątkowo pięknej urody.

Świetny początek i gol wracającego po kontuzji Marco Reusa już w 3 minucie wprawił kibiców w euforię. Pięć minut później goście odpowiedzili ipowinno być 1:1, ale stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Fabian. Zawodnik Eintrachtu zrehabilitował się w 29. minucie, popisując się kapitalnym uderzeniem z dystansu, którym nie dał żadnych szans bramkarzowi Borussii. Nie była to ostatnia ładna bramka tego spotkania. W 35. minucie Borussia ponownie wyszła na prowadzeniu. Tym razem pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Sokratis. Przed przerwą wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie wynik 2:1 długo się utrzymywał. Goście nie potrafili znaleźć sposobu na doprowadzenia do wyrównania. Tymczasem w 86. minucie trzeciego gola dla Borussii zdobył Aubameyang. Reprezentant Gabonu wykorzystał dogranie Dembele, ustalając wynik spotkania.

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 3:1 (2:1)

30.10.2017

Łukasz Piszczek w najnowszej rozmowie dla "Przeglądu Sportowego" opowiada o kuluarach swojej kontuzji. - Po awansie nie myślałem o MŚ, a o kontuzji - wyznaje reprezentant Polski.

Awans na mundial!

09.10.2017

To był piękny wieczór. Awans na mundial stał się faktem! Polacy pokonali na PGE Narodowym w Warszawie Czarnogórę 4:2 (2:0) i wygrali grupę E z dorobkiem 25 punktów.

Pogrom w Erywaniu!

06.10.2017

Pewnie i wysoko Polska reprezentacja rozprawiła się w Erywaniu z Armenią 6:1 (3:1). Ważne zwycięstwo niestety jeszcze nie zapewniło nam awansu na mundial. Kluczowy mecz w niedzielę z Czarnogórą.

Reprezentacji Polski pozostają dwa ostatnie i kluczowe spotkania w drodze na rosyjski Mundial. Pierwszy z nich w czwartek w Erywaniu. Na trudnym terenie podejmiemy Armenię.